To kampania dedykowana Ojcom w całej Ameryce. Poświeć trochę czasu, aby BYĆ Tatą. Według najnowszych badań, 86% ojców spędza więcej czasu ze swoimi dziećmi niż ich ojcowie. Jednak większość tatusiów (7 na 10) deklaruje, że potrzebuje wskazówek jak być lepszym rodzicem. Aby promować i wspierać ojców na całym świecie, Rada Reklamy, amerykański Departament Zdrowia i Usług Społecznych, oraz organizacja Krajowy Odpowiedzialny Ojciec uruchomiły kampanię zachęcającą ojców do uznania ich kluczowej roli Bycia Ojcem poprzez coś tak prostego jak zwykłe opowiadanie żartów.

Dzieci zaproszone do telewizji opowiadały żarty, którymi dzielili się z nimi ich ojcowie. Okazuje się, że nawet najkrótsze chwile spędzone przez ojców z dziećmi mogą mieć ogromny wpływ na ich życie.

Paulina

Na co dzień pracuję w branży reklamowej. Na blogu opisuję branżę od nieco innej strony. Znajdziesz tu zbiór moich artykułów na temat psychologii reklamy, neuromarketingu oraz zbiór kampanii, które urzekają mnie od lat pomysłem i realizacją.

View all posts

Add comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Prześlij własne wideo

Chcesz podzielić się swoją kreatywnością ze światem? Prześlij nam swoje wideo klikając przycisk poniżej.

Prześlij wideo

Newsletter

Śledź nas

Chcesz być na bieżąco z kampaniami jakie publikujemy na blogu? Śledź nas w Social Media.