Distinctively redefine reliable human capital via prospective metrics. Assertively synergize real-time partnerships for tactical partnerships. Distinctively foster user-centric web services and an expanded array.

Marka Sony w 2012 roku wprowadzając na rynek PlayStation Store, zleciła przygotowanie niesztampowego projektu. Kampanii, w której wykorzystując najnowszy model Sony PlayStation 3 oraz technikę mapowania wewnątrz, zaprezentowała możliwości samej konsoli.

Założenia były proste. Sprawić aby pomieszczenie, w którym przygotowywana była projekcja – ożyło. W przeszłości, mapowanie projekcji odbywało się z jednego, statycznego punktu widzenia. Technika ta była bardzo mocno ograniczona. Wykorzystując PlayStation Move agencja śledziła wszystko co dzieje się w czasie rzeczywistym, pozwalając widzom zajrzeć do świat 3D.

Aby utworzyć krótkie filmy, zespół podłączył Steadicam (system stabilizacji kamery, mechanicznie izolujący ruch kamery od operatora) do kilku kontrolerów Playstation Move, które były synchronizowane z kamerą EyeToy, usytuowane wokół telewizora. Urządzenia te śledziły ruch kamery, aby dostosować kąt między wizualizacjami w tle na bieżąco. Dzięki tym zabiegom sceny wyglądały bardziej realistycznie.

Projekt realizowano podczas Marshmallow Laser Feast w 2011 roku.

Zdjęcia, które powstały w trakcie prac i dodatkowe informacje o kampanii znajdziesz TUTAJ

Paulina

Na co dzień pracuję w branży reklamowej. Na blogu opisuję branżę od nieco innej strony. Znajdziesz tu zbiór moich artykułów na temat psychologii reklamy, neuromarketingu oraz zbiór kampanii, które urzekają mnie od lat pomysłem i realizacją.

View all posts

Add comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Prześlij własne wideo

Chcesz podzielić się swoją kreatywnością ze światem? Prześlij nam swoje wideo klikając przycisk poniżej.

Prześlij wideo

Newsletter

Śledź nas

Chcesz być na bieżąco z kampaniami jakie publikujemy na blogu? Śledź nas w Social Media.