Volkswagen promuje nową 4-drzwiową wersję samochodu Arteon kampanią reklamową, w której głównym bohaterem jest niewidomy fotograf Pete Eckart.

Pete Eckert to wykształcony w rzeźbie i wzornictwie przemysłowym artysta, który kilka lat temu ze względu na ostre zapalenie siatkówki stracił wzrok, ale zyskał znacznie więcej. Przekształcił swoją niepełnosprawność w formę sztuki, umożliwiając widzom obejrzenie świata niewidomych w reklamie Volkswagena.

Krótkometrażowy film Volkswagen Arteon podkreśla twórczą zdolność Eckerta do wykorzystania jego niesamowitego zmysłu słuchu w celu uchwycenia niezwykłych, abstrakcyjnych wizualizacji, które prezentują jego niekonwencjonalne techniki fotograficzne, a także podkreślają unikalne piękno Volkswagena Arteona, zastępującego Volkswagen CC na rynku. Zdjęcia z kampanii prezentowane są na stronie arteon.volkswagen.com, w oczekiwaniu na wprowadzenie go na rynek w 2018 roku Arteona

Paulina

Na co dzień pracuję w branży reklamowej. Na blogu opisuję branżę od nieco innej strony. Znajdziesz tu zbiór moich artykułów na temat psychologii reklamy, neuromarketingu oraz zbiór kampanii, które urzekają mnie od lat pomysłem i realizacją.

View all posts

Add comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Prześlij własne wideo

Chcesz podzielić się swoją kreatywnością ze światem? Prześlij nam swoje wideo klikając przycisk poniżej.

Prześlij wideo

Newsletter

Śledź nas

Chcesz być na bieżąco z kampaniami jakie publikujemy na blogu? Śledź nas w Social Media.