Amerykańska firma o nazwie Cardstore.com (kartki Online na różne okazje) w ramach zbliżającego się dnia Matki postanowiła nieco wcześniej zacząć świętowanie. We współpracy z bostońską agencją Mullen przygotowała kampanię promocyjną, która po kilku dniach stała się internetowym hitem z licznikiem ponad 8 milionów odtworzeń na YT.

Firma zamieściła w serwisie o nazwie Rehtom.net (czytane od tyłu słowo “mother” – mama) ogłoszenie pracy. Na ofertę odpowiedziało kilka osób, które w dalszej kolejności zaproszono na rozmowę.

Rozmowa prowadzona była z kandydatami Online. Przedstawiono im wymagania dotyczące stanowiska, o które się ubiegają czyli: Director of Operation. Na poniższym filmie doskonale widać zdziwienie, momentami nawet zażenowanie kandydatów, na podawane kolejno wymagania:

  • nielimitowane godziny pracy
  • brak przerw i świąt
  • nieprzespane noce, ciągła gotowość do pracy

Irracjonalne prawda? A według Ciebie jaka jest najtrudniejsza praca świata?

Paulina

Na co dzień pracuję w branży reklamowej. Na blogu opisuję branżę od nieco innej strony. Znajdziesz tu zbiór moich artykułów na temat psychologii reklamy, neuromarketingu oraz zbiór kampanii, które urzekają mnie od lat pomysłem i realizacją.

View all posts

Add comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Prześlij własne wideo

Chcesz podzielić się swoją kreatywnością ze światem? Prześlij nam swoje wideo klikając przycisk poniżej.

Prześlij wideo

Newsletter

Śledź nas

Chcesz być na bieżąco z kampaniami jakie publikujemy na blogu? Śledź nas w Social Media.