Volvo LifePaint z myślą o rowerzystach

volvo-lifepaint-z-mysla-o-rowerzystach

Marka Volvo rozpoczęła niedawno na terenie Wielkie Brytanii kampanię promującą ich najnowszy produkt – LifePaint, czyli spray, którego głównym celem jest zwiększenie bezpieczeństwa rowerzystów (ale również i pieszych) w nocy.

Produkt został opracowany we współpracy ze szwedzkim sturtupem Albedo100 i Grey London. Spray może być stosowany do prawie każdego rodzaju tkaniny, w tym ubraniach, butach, wózkach dla dzieci czy plecakach, nawet obroży dla psa. Po aplikacji w ciągu dnia spray jest niewidoczny. Dopiero w blasku nocnych reflektorów zaczyna świecić.

W ramach promocji nowego produktu marka rozdaje 2000 puszek LifePaint w sześciu sklepach rowerowych w Londynie i Kent.

Szczegóły kampanii Volvo LifePaint znajdziecie na www.volvolifepaint.com. Sama koncepcja kampanii nawiązuje trochę do modelu XC90 Volvo, który został wzbogacony dodatkowymi zabezpieczeniami.

Marka w swojej kampanii zwraca uwagę nie tylko na bezpieczeństwo jakie w głównej mierze dają ich samochody, ale również bezpieczeństwo jakie starają się zapewnić pozostałym członkom ruchu drogowego. Co roku na drogach w Wielkiej Brytanii ginie 19 tysięcy rowerzystów czego powodem jest brak odpowiedniego oznaczenia widzianego z dalszej odległości.

Odpowiedzią na ten problem jest spray, który zapewnia trwałą widoczność min. tydzień po jednorazowej aplikacji. Jeśli jego skuteczność i zainteresowanie wzrośnie, marka zapowiedziała ekspansję produktu również na innych rynkach.

Kampanie w mediach znajdziecie pod hashtagiem: #volvolifepaint

źródło: www.volvolifepaint.com

0 Comments

Leave a Comment

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register